środa, 6 sierpnia 2014

Masz pytanie?


Pomyślałam, że mogę nie mieć okazji wrzucić tutaj tego zdjęcia, a byłoby 
strasznie szkoda tego nie zrobić (źródło).

Lubię zadawać pytania (widać to choćby po tytułach postów na Magnoliach), znacznie rzadziej na nie odpowiadam. Na te zadawane przez was ostatnio odpowiadałam rok temu - tu i tu, też na początku sierpnia i teraz postanowiłam to powtórzyć (dość ryzykowne postanowienie biorąc pod uwagę to, że mogę nie mieć na co odpowiadać ;))Tematyka pytań dowolna. Może być magnoliowo, książkowo, kulturowo, życiowo (?), to już zależy od was. Czekam do 12. sierpnia, potem próbuję sobie z nimi poradzić.

PS. Byłoby super, gdyby anonimowi użytkownicy zostawiali jakikolwiek podpis w komentarzu :)

8 komentarzy:

 1. Lubisz uczyć się języków obcych ? Jakie znasz ?
  Podoba Ci się Twoje imię?

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłaś kiedyś we Wrocławiu? Mamy tu fajną galerię handlową, która z pewnością by Cię zainteresowała. :) www.magnoliapark.pl/

  Ulubiony serial, film, książka, album muzyczny, gazeta?

  OdpowiedzUsuń
 3. Co Cię skłoniło do założenia bloga? I czy myślałaś, że tyle wytrwasz?

  (jeżeli pytania powtórzyły się kiedyś to przepraszam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja zapytam - dlaczego właśnie kultura, dlaczego to ona jest przedmiotem Twoich zainteresowań i tematem przewodnim bloga?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie masz zdanie o odmienności w polskiej kulturze? Czy uważasz, że jesteśmy kulturalnie i kulturowo tolerancyjni? Jak sama zachowałabyś się, gdyby Twoje dziecko okazało się homoseksualistą, popełniło wyznaniowy "mezalians" albo poczyniło cokolwiek, co byłoby sprzeczne z szeroko rozumianą "kulturą socjologiczną" w naszym kraju?

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdybyś mogła przywłaszczyć sobie autorstwo dowolnie wybranego książka, którego spośród swych papierowych kochanków (forma osobowa została zmieniona, by uniknąć oskarżeń o szerzenie homopropagandy - przypis komentatora) byś wybrała?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czemu na stronie głównej nie można zobaczeć daty postu tylko samą godzinę? :)

  OdpowiedzUsuń