poniedziałek, 15 lipca 2013

...a może chodziło o szklankę?


Na książki z wakacyjnego koszyka znalazło się naprawdę sporo chętnych: aż 131 osób. Nie byłoby ich tak dużo, gdyby nie ci, na których zawsze mogę liczyć i kilkoro nowych czytelników. Bardzo Wam dziękuję za wirusowe przekazywanie informacji o rozdaniu! :) 

Przejdźmy do konkretów. Wybrana lektura powędruje do Meipu. Autorce wylosowanego komentarza gratuluję i proszę o kontakt mailowy, a wszystkich pozostałych zachęcam do wzięcia udziału w kolejnym rozdaniu - tym razem z Kapuścińskim. Powoli zbliżamy się też do drugiej rocznicy powstania Magnolii, z tej okazji pewnie również pojawi się coś do zdobycia...

A skoro już robię trochę miejsca na półce, dobrze byłoby wypełnić je czymś nowym, prawda? Z tej okazji coś, co bardzo rzadko u mnie gości (no chyba że jako przerywnik na facebooku), czyli stos.


Na samej górze "To musi się udać. Podróż blogera na koszt twittera" - przejdziecie obojętnie obok takiego tytułu? :) Dalej "Upalne lato Kaliny", kontynuacja "Upalnego lata Marianny". Na biało "Lekcje Madame Chic", a więc zakamuflowany poradnik, o którym wszyscy myślą, że jest powieścią. I na końcu perełka: "Królowa"... nie mogę się na nią napatrzeć.

Z ogłoszeń jeszcze jedna sprawa: zmieniłam logo na bardziej... magnoliowe?
Są kolory, jest moc :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz